gdata gold partner int

Miło nam Państwa poinformować, że firma YATECH uzyskała status GOLD Partner w firmie G Data. Statut ten jest wynikiem dużego doświadczenia jakie firma YATECH uzyskała podczas wdrażania rozwiązań G Data. Potwierdza on naszą wiedzę i zaangażowanie w sprzedaż i usługi instalacji programów zabezpieczających G Data – producenta plasującego się niezmiennie w czołówce światowych twórców tego typu programów.

Pakiet oprogramowania antywirusowego G Data

W stałej ofercie posiadamy najnowsze wersje oprogramowania począwszy od jednostanowiskowych  do kilku stanowiskowych programów G Data Internet Security i G Data Total Protection głównie skierowanych dla klientów indywidualnych i małych firm oraz rozwiązania wielostanowiskowe dla większych i dużych firm lub instytucji. Do nowych zestawów komputerowych i laptopów proponujemy Państwu w pełni funkcjonalną wersję OEM programu G Data Internet Security. Dla firm posiadających większą ilość stanowisk komputerowych robimy indywidualne wyceny licencji na okres od 1 do 3 lat. Dotychczasowym użytkownikom oferujemy aktualizacje licencji na kolejne lata z możliwością przedłużenia licencji na okres od 1 do 3 lat.
Wieloletnie doświadczenie firmy YATECH w zakresie usług serwisowych połączone z zaawansowaną technologią i wiedzą G Data Software z całą pewnością przyczyni się do znacznej poprawy bezpieczeństwa Państwa komputerów.
W celu zapoznania się z cenami, opisami produktów lub ściągnięcia wersji testowych zapraszamy na nasze strony yatech.pl lub serwisinaprawa.pl lub stronę stronę producenta gdata.pl

logo yatech serwisinaprawa